Schrijversvakschool

Week van het Schrijven

Week van het Schrijven

Het publiceren in boekvorm is niet het enige doel van auteurs. Voor veel schrijvers is schrijven een vast onderdeel van het leven geworden. Een manier om te ordenen, te verwerken, te reflecteren, te ontspannen, te verbazen. Tijdens de Week van het Schrijven 2015 staat die nieuwe kijk op schrijven centraal. De Week van het Schrijven wordt georganiseerd door Schrijven Magazine en vindt plaats van zaterdag 5 september t/m zondag 13 september in boekhandel Scheltema in Amsterdam. Je kunt er diverse gratis workshops volgen.

Ook Schrijversvakschool Amsterdam is van de partij. Op zaterdag 12 september om 16:00 uur interviewt dichter, presentator en Schrijversvakschooldocent Wim Brands onze oud-studenten en inmiddels publicerende schrijvers Pauline Genee en Elisabeth van Nimwegen.

Bekijk hier het volledige programma.

Nieuws

Onlangs verscheenVacht (uitgeverij Atlas Contact 2025), de nieuwe roman van Cobi van Baars.

Inhoud Wanneer op haar werk niemand gelooft dat Eline

Oud student Ko van 't HekBörre - of de bekentenis van een leugenaar (non-fictie, uitgeverij Rap - 2025).

Op twaalfjarige leeftijd

Minne Sielker alleenstaande moeder en eigenaresse van een kapsalon heeft een moeizame maar liefdevolle band met haar grofgebekte zwaarlijvige en hypochondrische stiefvader

Docent toneel en toneelschrijver Eva Gouda heeft de Vertaalprijs 2024 gewonnen voor haarPOPpulisme De onderscheiding werd op 15 juni 2025

Meer nieuws

Vul een geldig e-mailadres in!
Vul uw voornaam in.
Vul uw achternaam in.
Ongeldige invoer

Realisatie website: WebLab42