
Onlangs verscheen Zonder ons geen nieuwe dag (uitgeverij Mozaïek 2022), de tweede roman van oud-cursist Liesbeth Goedbloed.
Het is het verhaal van Raaf, een verweesde jongen die samen met zijn duif door Rotterdam dwaalt. Zijn moeder is nog maar net overleden en nu is hij wanhopig op zoek naar zijn vader, die een tijdje geleden is vertrokken en alleen een nietszeggend briefje heeft achtergelaten.
Liesbeth volgde de cursus roman door Graa Boomsma om haar boek te ontwikkelen.
Eerder schreef ze Broeder Ezel (Mozaïek 2016).
Een grillig soort grind - nieuwe roman Ine Boermans
Amelia groeit op in een piepklein dorp in de regio een kleine biotoop in een van de meest ongeziene delen van het
Jeanette Wagenaar wint de sKBL Ithakaprijs
Oud student Jeanette Wagenaar wint met haarGooilust, De stille strijd van Louise Blaauw-Six de sKBL-Ithakaprijs 2025.
De prijs is bedoeld ter
Wilgenkind
Wilgenkind van docent en schrijfster Josha Zwaan is een aangrijpende roman over de misverstanden tussen ouders en kinderen over familiegeheimen en het
De genesis van het verraad
In De genesis van het verraad onderzoekt Israëlische archeologieverslaggever Shira Gutman de verborgen geschiedenis van Israël Wat begint als een serie