Schrijversvakschool

Margo Hoogenberk wint Mensje Van Keulen schrijfwedstrijd

Margo Hoogenberk wint Mensje Van Keulen schrijfwedstrijd

Mensje van Keulen viert dit jaar haar 75e verjaardag én 50 jaar schrijverschap. Ter gelegenheid van deze feestelijke feiten organiseerde Atlas Contact in samenwerking met Hebban een schrijfwedstrijd. Deelnemers mochten een kort verhaal met daarin een kat of ander aardig huisdier insturen en een jury bestaande uit Mensje van Keulen, Arno Koek, Jan Peter Prenger, Ronnie Terpstra en Marijn Hogenkamp beoordeelde de inzendingen. In totaal stuurden maar liefst 220 deelnemers ruim 270 verhalen in.

De eerste prijs werd gewonnen door Schrijversvakschoolstudent Margo Hoogenberk. Een eervolle vermelding viel Martine Kortekaas ten deel, eveneens een student van onze school. Gefeliciteerd Margo en Martine!

Nieuws

Het boek Mauk van docent proza Jan Vantoortelboom heeft de Boekenbon Literatuurprijs 2023 gewonnen. Dat maakte juryvoorzitter Ingrid van Engelshoven donderdagavond...

De winnaar van de Zeeuwse Boekenprijs (ZBP) 2023 werd op maandag 30 oktober bekendgemaakt door commissaris van de Koning en juryvoorzitter Han Polman.
Het...

Het Charlotte Köhler Stipendium 2023, een aanmoedigingstoelage voor literair talent, wordt dit jaar toegekend aan schrijver en docent Schrijversvakschool Roos van Rijswijk...

Meer nieuws

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Ongeldige invoer

Realisatie website: WebLab42