Schrijversvakschool

Actueel

Margo Hoogenberk wint Mensje Van Keulen schrijfwedstrijd

Mensje van Keulen viert dit jaar haar 75e verjaardag én 50 jaar schrijverschap. Ter gelegenheid van deze feestelijke feiten organiseerde Atlas Contact in samenwerking met Hebban een schrijfwedstrijd. Deelnemers mochten een kort verhaal met daarin een kat of ander aardig huisdier insturen en een jury bestaande uit Mensje van Keulen, Arno Koek, Jan Peter Prenger, Ronnie Terpstra en Marijn Hogenkamp beoordeelde de inzendingen. In totaal stuurden maar liefst 220 deelnemers ruim 270 verhalen in.

De eerste prijs werd gewonnen door Schrijversvakschoolstudent Margo Hoogenberk. Een eervolle vermelding viel Martine Kortekaas ten deel, eveneens een student van onze school. Gefeliciteerd Margo en Martine!

Nieuws

JanhanloessayprijsTweedejaars wint Jan Hanlo Essayprijs Klein 2023

De Jan Hanlo Essayprijs Klein 2023 voor het beste nog niet eerder gepubliceerde essay bij het thema ‘Over het understatement’ ging naar...

Lees verder

JudithdegraafOntijd

Oud-cursist Judith de Graaf debuteert met de roman Ontijd (uitgeverij De Brouwerij, 2023)

Als kunstenaar Leo door een beroerte niet meer...

Lees verder

MerelvanslobbeDe maan schijnt feller in de metaverse

In haar poëziedebuut verkent oud-student Merel van Slobbe intimiteit in het tijdperk van internet, popcultuur, metropolissen en virtual reality. Etherische avatars en...

Lees verder

Meer nieuws

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Ongeldige invoer

Realisatie website: WebLab42